Nový podcast Hľadá sa človečina zamieša karty. Je inšpirovaný známou spoločenskou hrou

Prvým hosťom Filipa Jánošíka Lehotského je slovenský dobrodruh a cestovateľ Marek Slobodník.

Svet slovenských podcastov z dielne Bauer Media Slovakia sa rozrástol o novinku s názvom Hľadá sa človečina, v ktorej moderátor Filip Jánošík Lehotský postupne vyspovedá mnohých inšpiratívnych hostí.

Prvá epizóda s cestovateľom, dobrodruhom a milovníkom motoriek Marekom Slobodníkom je už dostupná na portáli Podmaz.sk, zároveň však aj ako video na YouTube.

„V dobe individualizmu, izolácie a privysokého životného tempa nás zahreje blízkosť človeka. Jeho autenticita, príbeh, osobné výhry aj prehry. V podcaste sa snažíme o návrat k medziľudským vzťahom a otvoreným rozhovorom. Nech je ľudskosť virálna," hovorí o novinke moderátor.

Rovnako ako samotná spoločenská hra, aj podcast prináša množstvo zábavy a vtipných momentov, zároveň však ide do hĺbky, posúva hranice a núti poslucháčov premýšľať.

Pozvanie do podcastu Hľadá sa človečina prijal aj známy básnik a kazateľ Daniel Pastirčák, ale aj divadelník a hudobník Martin Geišberg.

Novinkou na Podmaze je aj Vitamínová abeceda z dielne rádia Melody. Je to podcast o zdraví, imunite, správnom fungovaní ľudského tela a vitamínovej rovnováhe.

Podcasty Bauer Media Slovakia patria k najpočúvanejším

Sprievodcom k zdravšiemu a vitálnejšiemu životnému štýlu je docent a biochemik Pavel Blažíček, s ktorým sa v podcaste rozpráva moderátorka Viktória Lancošová.

Fanúšikovia podcastov sa už čoskoro dočkajú viacerých noviniek. Vzťahy s.r.o. v podaní komikov Simony First a Joa Trendyho bude možné už onedlho nielen počúvať, ale aj sledovať.

Nový „look“ dostane aj Bekimovo horúce kreslo a priaznivci Kriminálnych spisov sa ešte pred letom môžu tešiť na 6-dielnu minisériu z lekárskeho prostredia o „anjeloch smrti“.

Prieskum, ktorý pre Bauer Media Slovakia v decembri 2023 na vzorke 1010 ľudí urobila spoločnosť 2muse, ukázal, že krimi žáner inšpirovaný skutočnými udalosťami a politické dianie patrí na Slovensku k najatraktívnejším témam.

Rebríčku kraľuje podcast Nezhasínaj!, nasledujú Kriminálne spisy, v desiatke najpočúvanejších je aj Braňo Závodský naživo. Stúpajúcu tendenciu zaznamenalo Bekimovo horúce kreslo, ale aj Tri prasiatka, ktoré vznikajú v produkcii rádia Europa 2.