Rádio Melody pripravilo jedinečný projekt. Poslucháči strávia Víkend s legendou

Nezmeškajte exkluzívny rozhovor s kapelou Elán aj súťaž o LP platne či unikátnu, oboma členmi podpísanú knihu.

Hosťami premiérovej epizódy novej relácie s názvom Víkend s legendou budú členovia skupiny Elán a uznávaní hudobníci Jožo Ráž a Jano Baláž.

Pre poslucháčov rádia Melody je počas prvého februárového víkendu medzi 12-tou a 18-tou pripravená extra porcia „elánoviek“, chýbať však nebude ani exkluzívny rozhovor, spomienky či historky zo života kapely.

„Elán je bezpochyby najväčšou legendou našej hudobnej scény a aj po viac ako päťdesiatich rokoch má čo povedať, a to nielen skalným, ale aj novým fanúšikom. Teším sa, že práve Elán odštartuje náš nový projekt, v ktorom sa budeme baviť o hudbe, nahliadneme však aj do zákulisia nahrávania kultových albumov či vypredaných koncertov. Elán je kapela, ktorá je už po niekoľko generácií úplnou súčasťou našich životov,“ hovorí šéf hudby Bauer Media Slovakia Andrej Kratochvíl.

Rozhovor s členmi kapely bude možné nielen počúvať, ale aj sledovať na oficiálnom YouTube kanáli Rádia Melody s dvadsaťštyrihodinovým predstihom, už 2. februára.

Skalní fanúšikovia Elánu dostanú vo vysielaní šancu súťažiť o trinásť LP platní skupiny a najnovšiu knižnú publikáciu, ktorá na 440 stranách prináša neobyčajný príbeh slovenskej rockovej legendy. Knihu pre výhercu osobne podpísali Jožo Ráž a Jano Baláž.

„Počas nahrávania rozhovoru sme sa doslova vrátili v čase a oživili najkrajšie spomienky. Veľmi sa tešíme, že rádio Melody prišlo s týmto nápadom a že Elán mohol byť opäť prvý,“ neskrýva nadšenie skladateľ, gitarista a spevák Ján Baláž.

V špeciálnom „Víkende s legendou“ sa postupne vystriedajú viacerí velikáni slovenskej pop music. Poslucháči sa už teraz môžu tešiť na Víkend s Petrom Nagyom, mená ďalších hostí odhalíme postupne na webe a sociálnych sieťach rádia Melody.